Tato nemovitost není dostupná

Krásné obchodní prostory (62 m²) u Václavského náměstí, ul. Perlová

Krásné obchodní prostory (62 m2) u Václavského náměstí, ul. Perlová Krásné obchodní prostory (62 m2) u Václavského náměstí, ul. Perlová Krásné obchodní prostory (62 m2) u Václavského náměstí, ul. Perlová Krásné obchodní prostory (62 m2) u Václavského náměstí, ul. Perlová Krásné obchodní prostory (62 m2) u Václavského náměstí, ul. Perlová Krásné obchodní prostory (62 m2) u Václavského náměstí, ul. Perlová Krásné obchodní prostory (62 m2) u Václavského náměstí, ul. Perlová Krásné obchodní prostory (62 m2) u Václavského náměstí, ul. Perlová

Dovolujeme si Vám nabídnou krásné zařízené obchodní prostory v ul. Perlová. Tato ulice se nachází v samotném srdci Prahy, mezi Václavským a Staroměstským náměstím. Pokud Vám záleží na vysoké průchodnosti lidí, tak toto je ta správná nabídka pro Vás. Obchodní prostory jsou zařízené a připravené pro luxusní prodejnu konfekce a módy. Prostor se skládá z hlavní prodejny, skladu, zázemí a WC s umyvadlem. Prodejna bude přenechána včetně vybavení (tj. PC, tiskárna, terminál na platební karty, program skladového systému v hodnotě cca 90.000 Kč, zavedení internetu, alarm, ozvučení, osvětlení). Cena za přenechání nájemní smlouvy (odstupné) na dobu neurčitou včetně vybavení prodejny je 1.200.100 Kč. Kauce 250.000,– Kč je jijž zahrnuta v odstupném. Druh provozu je omezen na prodej konfekce, designového nábytku, květinové výzdoby, šperků, bytových doplňků, suvenýrů atd. K dispozici ihned. U této nabídky neplatíte provizi RK.

50.083518
14.421037
Perlová, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
83 909 Kč
za měsíc
Poplatky+ odstupné 1.200.100,- Kč
ID nabídky12762
AdresaPerlová, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha62 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Miroslav Slávik

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter