Tato nemovitost není dostupná

Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice.

Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice. Nádherný, luxusní byt 4+1 v rodinném domě, Dolní Počernice.

Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, luxusní byt 4+1 (90 m2), v Jinolické ulici. Nachází se v rodinném domě s terasou a zahradou. Je zařízený moderním nábytkem, kuchyňská linka jej vybavena spotřebiči (lednice, mraznička, plynový sporák). Dvě koupelny, v jedné vana, pračka a toaleta, ve druhé sprchový kout a toaleta. Na podlahách jsou plovoucí podlahy, dlažba a koberce, topení je plynové. Možnost využití TV přijímače. Parkovací místo v garáži (pro 1 auto). Dopravní spojení do centra je cca 35 minut.

50.081875
14.573536
Jinolická, Praha 9 - Dolní Počernice, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 4000 poplatky
ID nabídky12691
AdresaJinolická, Praha 9 - Dolní Počernice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha90 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Miroslav Slávik

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter