Tato nemovitost není dostupná

Nový nadstandardní 2+kk/B, 71m², garáž v residenci River Diamond

Nový nadstandardní 2+kk/B, 71m2, garáž v residenci River Diamond Nový nadstandardní 2+kk/B, 71m2, garáž v residenci River Diamond Nový nadstandardní 2+kk/B, 71m2, garáž v residenci River Diamond Nový nadstandardní 2+kk/B, 71m2, garáž v residenci River Diamond Nový nadstandardní 2+kk/B, 71m2, garáž v residenci River Diamond Nový nadstandardní 2+kk/B, 71m2, garáž v residenci River Diamond Nový nadstandardní 2+kk/B, 71m2, garáž v residenci River Diamond Nový nadstandardní 2+kk/B, 71m2, garáž v residenci River Diamond Nový nadstandardní 2+kk/B, 71m2, garáž v residenci River Diamond Nový nadstandardní 2+kk/B, 71m2, garáž v residenci River Diamond Nový nadstandardní 2+kk/B, 71m2, garáž v residenci River Diamond Nový nadstandardní 2+kk/B, 71m2, garáž v residenci River Diamond

Dispozice: 2+kk, 71 m2 + 4 m2 balkon, 1kouplena s WC. Součástí bytu je kuchyňská linka vybavená spotřebiči. Pračka extra v technické místnosti. K bytu náleží 1 parkovací stání v suterénu domu. Osobní vlastnictví. 2 minuty k nejbližšímu tenisovému klubu (I. ČLTK Praha); 2 minuty od nejbližšího fitness centra (Cybex Health Club). Unikátní projekt bytového domu vysokého standardu na břehu Vltavy. Jeho obyvatelé pocítí všechny výhody moderního bydlení v centru města. Jedinečné architektonické řešení, navržená různá designová řešení renomované návrhářky Barbory Škorpilové. River Diamond je místem neomezených možností. K pohodlí obyvatel slouží i okrasná zahrada japonského stylu se vzrostlými stromy, kamennými plastikami a zurčícími fontánami. Obyvatelé ocení i bytové terasy, střešní zahrady a terasy, recepci s ostrahou. Samozřejmostí jsou garážová stání a sklepní kóje. Střešní terasy jsou připraveny na instalaci Jacuzzi.

Telekomunikace

telefon
50.094274
14.447873
Rohanské nábř., Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
5 700 000 Kč
celková cena
ID nabídky12657
AdresaRohanské nábř., Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha75 m²
Balkónano
Garážano (1 stání)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Michal Stecker

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter