Tato nemovitost není dostupná

Velký nebytový prostor se zázemím vhodný pro administrativu nebo služby, nedaleko metra Hůrka

Velký nebytový prostor se zázemím vhodný pro administrativu nebo služby, nedaleko metra Hůrka Velký nebytový prostor se zázemím vhodný pro administrativu nebo služby, nedaleko metra Hůrka Velký nebytový prostor se zázemím vhodný pro administrativu nebo služby, nedaleko metra Hůrka Velký nebytový prostor se zázemím vhodný pro administrativu nebo služby, nedaleko metra Hůrka Velký nebytový prostor se zázemím vhodný pro administrativu nebo služby, nedaleko metra Hůrka Velký nebytový prostor se zázemím vhodný pro administrativu nebo služby, nedaleko metra Hůrka Velký nebytový prostor se zázemím vhodný pro administrativu nebo služby, nedaleko metra Hůrka Velký nebytový prostor se zázemím vhodný pro administrativu nebo služby, nedaleko metra Hůrka Velký nebytový prostor se zázemím vhodný pro administrativu nebo služby, nedaleko metra Hůrka Velký nebytový prostor se zázemím vhodný pro administrativu nebo služby, nedaleko metra Hůrka Velký nebytový prostor se zázemím vhodný pro administrativu nebo služby, nedaleko metra Hůrka Velký nebytový prostor se zázemím vhodný pro administrativu nebo služby, nedaleko metra Hůrka

K pronájmu nabízíme nebytové prostory (192,6 m2) upravené pro potřeby bankovnictví v přízemí komerčního objektu ve Stodůlkách, ulice Suchý vršek. Prostory sestávají z velké haly s přepážkami, technického zázemí pro počítačovou síť, úklidové komory a toalet. Kuchyňku je možné vybudovat. Prostory jsou vybaveny přepážkami a nábytkem, ale je možné pronajmout je i nazeřízené. Prostory jsou klimatizovány, možnost napojení na pult centrální ochrany. Zavedeno je internetové připojení UPC a telefonní linky. Poblíž objektu je stanice metra Hůrka a zastávka autobusu, před domem je parkoviště. Vhodné pro bankovní nebo pojišťovací služby, kanceláře, show room.

Telekomunikace

telefon
50.047235
14.344375
Suchý vršek, Praha 5 - Stodůlky, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ el. + DPH (plátci)
ID nabídky12647
AdresaSuchý vršek, Praha 5 - Stodůlky
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha192,60 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Miroslav Slávik

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter