Tato nemovitost již byla pronajata

Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't

Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't Hezké kancelářské prostory ve vile v Dejvicích - Praha 6, internet, telefonní a počítačová sí't

K pronájmu nabízíme 3 nezařízené kanceláře (2 průchozí, 1 neprůchozí) se zahradou na Praze 6, ulice Na čihadle. Kanceláře se nacházejí v přízemí pěkné vily, mají samostatný vchod. Nachází se zde kuchyňský kout, sprchový kout, WC oddělené. K dispozici internet, telefonní a počítačová síť, rozveden slaboproud. Na podlahách koberce, vytápění vlastní plynové. Pěkná lokalita, dopravní spojení 15 min. autobusem na zastávku metra Dejvická.

Telekomunikace

telefon
50.108396
14.376430
Na čihadle, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
17 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky12596
AdresaNa čihadle, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha77 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Miroslav Slávik

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter