Tato nemovitost není dostupná

Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel

Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel Pronájem 5 zařízených apartmánů na Starém Městě - vhodné pro hostel

Ke komerčnímu využití nabízíme k dlouhodobému pronájmu apartmány v Haštalské ulici na Starém Městě. Jedná se o pět apartmánů: 2× 2+1 (68 a 53 m2), 2× 2+kk (53 m2), 1× 1+kk (50 m2), které jsou vybaveny spotřebiči (lednice, sporák nebo dvouvařič, TV), zavedena je telefonní linka, možnost kabelové TV a internetu. Velmi atraktivní lokalita v cntru města – 5 minut chůze od Staroměstského náměstí a dalších památek, plná obchodů, restaurací, muzeí a divadel. Vhodné pro hostel. Cena je k jednání.

Telekomunikace

telefon
50.090835
14.424184
Haštalská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
87 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky12575
AdresaHaštalská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha277 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Miroslav Slávik

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter