Tato nemovitost není dostupná

Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m²) s balkonem, v ulici Jeřabin

Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin Dovolujeme si Vám k pronájmu nabídnout nádherný, slunný byt 3+kk (78 m2) s balkonem, v ulici Jeřabin

Nabízíme Vám k pronájmu nádherný, slunný byt 3+kk o celkové výměře 78 m2, v ulici Jeřabinová, Nachází se ve 4. patře cihlové budovy s výtahem. Je nezařízený, kuchyňská linka je vybavena spotřebiči ( lednice, mraznička, sporák elektrický, sklokeramická deska). V koupelně je vana, toaleta je oddělená. Možnost pevného připojení k internetu + kabel. Na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba, topení je ústřední. Dopravní dopravní dostupnost do centra je cca 20 min.

50.074950
14.358299
Jeřabinová, Praha 5 - Motol, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 4 300 poplatky
ID nabídky12480
AdresaJeřabinová, Praha 5 - Motol
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha78 m²
Balkónano
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter