Tato nemovitost již byla pronajata

Hradčanská - tiché kancelářské prostory se dvěmi parkovacími místy u metra

Hradčanská - tiché kancelářské prostory se dvěmi parkovacími místy u metra Hradčanská - tiché kancelářské prostory se dvěmi parkovacími místy u metra Hradčanská - tiché kancelářské prostory se dvěmi parkovacími místy u metra Hradčanská - tiché kancelářské prostory se dvěmi parkovacími místy u metra Hradčanská - tiché kancelářské prostory se dvěmi parkovacími místy u metra Hradčanská - tiché kancelářské prostory se dvěmi parkovacími místy u metra Hradčanská - tiché kancelářské prostory se dvěmi parkovacími místy u metra Hradčanská - tiché kancelářské prostory se dvěmi parkovacími místy u metra Hradčanská - tiché kancelářské prostory se dvěmi parkovacími místy u metra Hradčanská - tiché kancelářské prostory se dvěmi parkovacími místy u metra Hradčanská - tiché kancelářské prostory se dvěmi parkovacími místy u metra Hradčanská - tiché kancelářské prostory se dvěmi parkovacími místy u metra Hradčanská - tiché kancelářské prostory se dvěmi parkovacími místy u metra Hradčanská - tiché kancelářské prostory se dvěmi parkovacími místy u metra Hradčanská - tiché kancelářské prostory se dvěmi parkovacími místy u metra

K pronájmu nabízíme kanceláře (155 m2) na Praze 6, ulice Mařákova. Kanceláře se nachází v přízemí a prvním patře cihlového domku, umístěného ve dvoře. V prvním patře se nacházejí 4 kanceláře, kuchyně, toalety a sprcha, v přízemí pak 2 kanceláře, kuchyňka, sprcha, toaleta a sklad. V ceně jsou zahrnuty 2 parkovací místa. Kanceláře se nachází v žádané a prestižní lokalitě Prahy 6 nedaleko stanice metra A Hradčanská. Výborná dopravní dostupnost metrem či tramvají cca 10 min. do centra Prahy. Kanceláře jsou nezařízené, fotky se zařízených kanceláří od bývalého nájemce.

50.098478
14.403093
Mařákova, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
55 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky12353
AdresaMařákova, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha155 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter