Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme k pronájmu krásný, slunný byt 2+kk o celkové výměře 50 m² s terasou, ve Vřesové ulici.

Nabízíme k pronájmu krásný, slunný byt 2+kk o celkové výměře 50 m2 s terasou, ve Vřesové ulici. Nabízíme k pronájmu krásný, slunný byt 2+kk o celkové výměře 50 m2 s terasou, ve Vřesové ulici. Nabízíme k pronájmu krásný, slunný byt 2+kk o celkové výměře 50 m2 s terasou, ve Vřesové ulici. Nabízíme k pronájmu krásný, slunný byt 2+kk o celkové výměře 50 m2 s terasou, ve Vřesové ulici. Nabízíme k pronájmu krásný, slunný byt 2+kk o celkové výměře 50 m2 s terasou, ve Vřesové ulici. Nabízíme k pronájmu krásný, slunný byt 2+kk o celkové výměře 50 m2 s terasou, ve Vřesové ulici. Nabízíme k pronájmu krásný, slunný byt 2+kk o celkové výměře 50 m2 s terasou, ve Vřesové ulici. Nabízíme k pronájmu krásný, slunný byt 2+kk o celkové výměře 50 m2 s terasou, ve Vřesové ulici. Nabízíme k pronájmu krásný, slunný byt 2+kk o celkové výměře 50 m2 s terasou, ve Vřesové ulici. Nabízíme k pronájmu krásný, slunný byt 2+kk o celkové výměře 50 m2 s terasou, ve Vřesové ulici. Nabízíme k pronájmu krásný, slunný byt 2+kk o celkové výměře 50 m2 s terasou, ve Vřesové ulici. Nabízíme k pronájmu krásný, slunný byt 2+kk o celkové výměře 50 m2 s terasou, ve Vřesové ulici.

Nabízíme k pronájmu krásný, slunný byt 2+kk o celkové výměře 50 m2 s terasou, ve Vřesové ulici. Nachází se ve zvýšeném přízemí novostavby. Je zařízený moderním nábytkem, kuchyňská linka je vybavena spotřebiči (myčka, sporák, lednička). V koupleně je vana, toaleta je oddělená. Tato lokalita nabízí velmi příjemnou občanskou vybavenost (školy, obchody, restaurace, apod.). Pro zpříjemnění volného času je možnost navštívit nedalekou zoologickou zahradu. Dopravní dostupnost do centra je cca 25 min.

50.126799
14.434516
Vřesová, Praha 8 - Troja, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky12352
AdresaVřesová, Praha 8 - Troja
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha50 m²
Terasaano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter