Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Náplavní, Nové Město, 89m², po rekonstrukci, separátní pokoje, vhodné pro spolubydlen

Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Náplavní, Nové Město, 89m2, po rekonstrukci, separátní pokoje, vhodné pro spolubydlen Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Náplavní, Nové Město, 89m2, po rekonstrukci, separátní pokoje, vhodné pro spolubydlen Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Náplavní, Nové Město, 89m2, po rekonstrukci, separátní pokoje, vhodné pro spolubydlen Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Náplavní, Nové Město, 89m2, po rekonstrukci, separátní pokoje, vhodné pro spolubydlen Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Náplavní, Nové Město, 89m2, po rekonstrukci, separátní pokoje, vhodné pro spolubydlen Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Náplavní, Nové Město, 89m2, po rekonstrukci, separátní pokoje, vhodné pro spolubydlen Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Náplavní, Nové Město, 89m2, po rekonstrukci, separátní pokoje, vhodné pro spolubydlen Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Náplavní, Nové Město, 89m2, po rekonstrukci, separátní pokoje, vhodné pro spolubydlen Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Náplavní, Nové Město, 89m2, po rekonstrukci, separátní pokoje, vhodné pro spolubydlen Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Náplavní, Nové Město, 89m2, po rekonstrukci, separátní pokoje, vhodné pro spolubydlen Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Náplavní, Nové Město, 89m2, po rekonstrukci, separátní pokoje, vhodné pro spolubydlen Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Náplavní, Nové Město, 89m2, po rekonstrukci, separátní pokoje, vhodné pro spolubydlen Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Náplavní, Nové Město, 89m2, po rekonstrukci, separátní pokoje, vhodné pro spolubydlen Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Náplavní, Nové Město, 89m2, po rekonstrukci, separátní pokoje, vhodné pro spolubydlen

K pronájmu nabízíme nedávno zrekonstruovaný byt, který se nachází ve třetím patře cihlové, dobře udržované budovy s výtahem. Tento nezařízený byt se sestává ze tří neprůchozích pokojů, kuchyňského, plně vybaveného koutu (lednice, mraznička, sklo keramická varná deska), který je umístěn ve vstupní hale. Moderní koupelna vybavená vanou, pračkou a sušičkou, toaleta je zvlášť. Podlahy jsou vlysové, někde plovoucí a dlažba, topení ústřední. Dům se nachází v ulici Náplavní, kousek od Vltavy a Karlova náměstí v klidné ulici. Krásné bydlení v centru Prahy, vhodné také pro spolubydlení – jsou zde tři neprůchozí pokoje. Doporučujeme.

50.076975
14.415058
Náplavní, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky12323
AdresaNáplavní, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha89 m²
Terasane
Balkónano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter