Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul.

Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul. Praha, luxusní zařízený byt 4+1 k pronájmu na Starém Městě, 2x koupelna, U obecního dvora ul.

Neobvyklá nabídka krásného zařízeného bytu v kamenném domě z konce 17. století v ulici U obecního dvora. Byt s dispozicí 4+1 je velice prostorný (150 m2), zařízený krásným nábytkem a plně vybaven kvalitními spotřebiči. V kuchyni najdete sporák se sklokeramickou deskou, myčku, lednici a mikrovlnnou troubu, k dispozici je také pračka a sušička. Lze využívat i TV, DVD, SAT, kabelovou TV, telefonní linku a internetové připojení. V koupelně je rohová vana i sprchový kout. V bytě je klimatizace. Možnost využívání společné zahrady ve dvoře. Krásná romantická lokalita zaručuje neopakovatelnou atmosféru, rychlou dopravu do všech částí Prahy a kompletní nabídku služeb.

Telekomunikace

telefon
50.091268
14.423082
U obecního dvora, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
53 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 8000 poplatky (internet, satelitní televize, elektřina, vzduchotechnika, voda, domovní služby).
ID nabídky12319
AdresaU obecního dvora, Praha 1 - Staré Město
Budovakamenná
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha150 m²
Balkónne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter