Tato nemovitost není dostupná

Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech

Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech Reprezentativní kancelářské prostory s terasou na Vinohradech

K pronájmu nabízíme kancelářské prostory v žádané lokalitě Vinohrady, ulice U Kanálky. Prostory jsou situovány v přízemí, sestávají ze 4 místností a kuchyňského koutu, k dispozici je samozřejmě také toaleta. Užitná plocha je 80,61 m2 + terasa o velikosti 26,25 m2. Možnost pronájmu parkovacího místa v podzemní garáži za 4 000,– Kč + DPH/měsíc.

Telekomunikace

telefon
50.077395
14.446181
U Kanálky, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
34 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ dph + služby 3000
ID nabídky12300
AdresaU Kanálky, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha80,61 m²
Plocha pozemku61 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter