Tato nemovitost není dostupná

Prostorné a světlé kancelářské prostory s možností parkování na Praze 9 - Střížkov

Prostorné a světlé kancelářské prostory s možností parkování na Praze 9 - Střížkov Prostorné a světlé kancelářské prostory s možností parkování na Praze 9 - Střížkov Prostorné a světlé kancelářské prostory s možností parkování na Praze 9 - Střížkov Prostorné a světlé kancelářské prostory s možností parkování na Praze 9 - Střížkov Prostorné a světlé kancelářské prostory s možností parkování na Praze 9 - Střížkov Prostorné a světlé kancelářské prostory s možností parkování na Praze 9 - Střížkov Prostorné a světlé kancelářské prostory s možností parkování na Praze 9 - Střížkov Prostorné a světlé kancelářské prostory s možností parkování na Praze 9 - Střížkov Prostorné a světlé kancelářské prostory s možností parkování na Praze 9 - Střížkov Prostorné a světlé kancelářské prostory s možností parkování na Praze 9 - Střížkov Prostorné a světlé kancelářské prostory s možností parkování na Praze 9 - Střížkov Prostorné a světlé kancelářské prostory s možností parkování na Praze 9 - Střížkov Prostorné a světlé kancelářské prostory s možností parkování na Praze 9 - Střížkov Prostorné a světlé kancelářské prostory s možností parkování na Praze 9 - Střížkov

K pronájmu nabízíme prostorné kancelářské prostory (100 m2) na Praze 9, ulice Teplická. Kanceláře jsou nezařízené a nacházejí se v 1. patře. Skládají se ze 3 neprůchozích místností (v jedné z nich kuchyňka a vestavěné skříně), chodby, WC a sprchy. K dispozici 2 telefoní linky a internet. Také možnost parkování ve dvoře pro 3–4 auta. Dobrá dopravní dostupnost – cca 5 min. vzdálena zastávka metra trasy C Střížkov či autobusové linky.

Telekomunikace

telefon 2 linky
50.124897
14.486943
Teplická, Praha 9 - Střížkov, Czech Republic
Cena Info v RK
ID nabídky12284
AdresaTeplická, Praha 9 - Střížkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha100 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Michal Krška

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter