Tato nemovitost není dostupná

Neprůchozí zařízený 4+1 vhodný pro spolubydlící, Praha 5, Řepy, internet, kabel, telefon

Neprůchozí zařízený 4+1 vhodný pro spolubydlící, Praha 5, Řepy, internet, kabel, telefon Neprůchozí zařízený 4+1 vhodný pro spolubydlící, Praha 5, Řepy, internet, kabel, telefon Neprůchozí zařízený 4+1 vhodný pro spolubydlící, Praha 5, Řepy, internet, kabel, telefon Neprůchozí zařízený 4+1 vhodný pro spolubydlící, Praha 5, Řepy, internet, kabel, telefon Neprůchozí zařízený 4+1 vhodný pro spolubydlící, Praha 5, Řepy, internet, kabel, telefon Neprůchozí zařízený 4+1 vhodný pro spolubydlící, Praha 5, Řepy, internet, kabel, telefon Neprůchozí zařízený 4+1 vhodný pro spolubydlící, Praha 5, Řepy, internet, kabel, telefon Neprůchozí zařízený 4+1 vhodný pro spolubydlící, Praha 5, Řepy, internet, kabel, telefon Neprůchozí zařízený 4+1 vhodný pro spolubydlící, Praha 5, Řepy, internet, kabel, telefon Neprůchozí zařízený 4+1 vhodný pro spolubydlící, Praha 5, Řepy, internet, kabel, telefon Neprůchozí zařízený 4+1 vhodný pro spolubydlící, Praha 5, Řepy, internet, kabel, telefon Neprůchozí zařízený 4+1 vhodný pro spolubydlící, Praha 5, Řepy, internet, kabel, telefon Neprůchozí zařízený 4+1 vhodný pro spolubydlící, Praha 5, Řepy, internet, kabel, telefon

Nabízíme k pronájmu zařízený byt 4+1 v klidné části Prahy 5, Řepy. Byt o 106 m2 s balkonem 6 m2 se nachází ve 4. patře panelového domu s výtahem. Místnosti jsou neprůchozí – byt je vhodný pro spolubydlící! Telefon, kabelové připojení a internet jsou možné. Byt je plně zařízen, včetně kuchyňské linky (lednice, mraznička, sporák, myčka). Plovoucí podlahy. Lokalita nabízí dobrou občanskou vybavenost včetně rychlého spojení s centrem, včetně nočních spojů.

Telekomunikace

telefon
50.065930
14.316402
Nevanova, Praha 5 - Řepy, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5000,-
ID nabídky12282
AdresaNevanova, Praha 5 - Řepy
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro4. patro
Užitná plocha106 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta McClellan
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter