Tato nemovitost není dostupná

Nezařízený 3+kk v Holešovicích, Praha 7, internet, kabelové připojení, Letná, Stromovka

Nezařízený 3+kk v Holešovicích, Praha 7, internet, kabelové připojení, Letná, Stromovka Nezařízený 3+kk v Holešovicích, Praha 7, internet, kabelové připojení, Letná, Stromovka Nezařízený 3+kk v Holešovicích, Praha 7, internet, kabelové připojení, Letná, Stromovka Nezařízený 3+kk v Holešovicích, Praha 7, internet, kabelové připojení, Letná, Stromovka Nezařízený 3+kk v Holešovicích, Praha 7, internet, kabelové připojení, Letná, Stromovka Nezařízený 3+kk v Holešovicích, Praha 7, internet, kabelové připojení, Letná, Stromovka Nezařízený 3+kk v Holešovicích, Praha 7, internet, kabelové připojení, Letná, Stromovka Nezařízený 3+kk v Holešovicích, Praha 7, internet, kabelové připojení, Letná, Stromovka Nezařízený 3+kk v Holešovicích, Praha 7, internet, kabelové připojení, Letná, Stromovka Nezařízený 3+kk v Holešovicích, Praha 7, internet, kabelové připojení, Letná, Stromovka Nezařízený 3+kk v Holešovicích, Praha 7, internet, kabelové připojení, Letná, Stromovka

Nabízíme k pronájmu velice pěkný nezařízený byt 3+kk v žádané lokalitě Prahy 7 na Letné! Byt o příjemných 76 m2 se nachází v přízemí budovy. Internet, telefon a kabelové připojení možné. Okolí budovy nabízí kompletní občanskou vybavenost – obchody, restaurace, kluby, hospůdky, kavárny, kino Oko. Nedaleké parky Stromovka a Letná nabízejí příjemný odpočinek s možností procházky a sportovních aktivit (tenisové kurty, kolečkové brusle atp.), včetně dětských hřišť. Dostupnost do centra Prahy je velice rychlá.

Telekomunikace

telefon
50.102396
14.434425
Veletržní, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
17 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky12280
AdresaVeletržní, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha76 m²
Balkónne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter