Tato nemovitost již byla pronajata

K pronájmu nabízíme nádherný, zařízený byt 3+1 v 6. (nejvyšším) patře v obytném komplexu ( Parukářka

K pronájmu nabízíme nádherný, zařízený byt 3+1 v 6. (nejvyšším) patře v obytném komplexu ( Parukářka K pronájmu nabízíme nádherný, zařízený byt 3+1 v 6. (nejvyšším) patře v obytném komplexu ( Parukářka K pronájmu nabízíme nádherný, zařízený byt 3+1 v 6. (nejvyšším) patře v obytném komplexu ( Parukářka K pronájmu nabízíme nádherný, zařízený byt 3+1 v 6. (nejvyšším) patře v obytném komplexu ( Parukářka K pronájmu nabízíme nádherný, zařízený byt 3+1 v 6. (nejvyšším) patře v obytném komplexu ( Parukářka K pronájmu nabízíme nádherný, zařízený byt 3+1 v 6. (nejvyšším) patře v obytném komplexu ( Parukářka K pronájmu nabízíme nádherný, zařízený byt 3+1 v 6. (nejvyšším) patře v obytném komplexu ( Parukářka K pronájmu nabízíme nádherný, zařízený byt 3+1 v 6. (nejvyšším) patře v obytném komplexu ( Parukářka K pronájmu nabízíme nádherný, zařízený byt 3+1 v 6. (nejvyšším) patře v obytném komplexu ( Parukářka K pronájmu nabízíme nádherný, zařízený byt 3+1 v 6. (nejvyšším) patře v obytném komplexu ( Parukářka K pronájmu nabízíme nádherný, zařízený byt 3+1 v 6. (nejvyšším) patře v obytném komplexu ( Parukářka K pronájmu nabízíme nádherný, zařízený byt 3+1 v 6. (nejvyšším) patře v obytném komplexu ( Parukářka K pronájmu nabízíme nádherný, zařízený byt 3+1 v 6. (nejvyšším) patře v obytném komplexu ( Parukářka

K pronájmu nabízíme nádherný, zařízený byt 3+1 v 6. (nejvyšším) patře v obytném komplexu ( Parukářka). Byt je vybaven kuchyňskou linkou ( lednička, mikrovlnka, varná deska), (pračka, sušička). V koupelně je rohová vana a toaleta. Na podlahách jsou dubové parkety a dlažba.Byt je postaven jako atypický (střešní) v nadstandardním provedení v areálu s ostrahou a nabízí klidné bydlení a krásný výhled na Prahu včetně Hradčan. K bytu patří garážové stání (3000,– Kč, nutno pronajmout s nemovitostí). Je situován v dopravně výhodné poloze blízko centra a přitom ekologické části města u parku Parukářka. Dopravní spojení do centra je 10 minut včetně MHD.

50.087384
14.464593
Pod Parukářkou, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
19 000 Kč
za měsíc
Poplatky+3000 poplatky + 3000,- garážové stání
ID nabídky12275
AdresaPod Parukářkou, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha100 m²
Balkónne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter