Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme k pronájmu krásné, moderní nebytové prostory ( 84 m²), ve velmi vyhledávané lokalitě na Vin

Nabízíme k pronájmu krásné, moderní nebytové prostory ( 84 m2), ve velmi vyhledávané lokalitě na Vin Nabízíme k pronájmu krásné, moderní nebytové prostory ( 84 m2), ve velmi vyhledávané lokalitě na Vin Nabízíme k pronájmu krásné, moderní nebytové prostory ( 84 m2), ve velmi vyhledávané lokalitě na Vin Nabízíme k pronájmu krásné, moderní nebytové prostory ( 84 m2), ve velmi vyhledávané lokalitě na Vin Nabízíme k pronájmu krásné, moderní nebytové prostory ( 84 m2), ve velmi vyhledávané lokalitě na Vin Nabízíme k pronájmu krásné, moderní nebytové prostory ( 84 m2), ve velmi vyhledávané lokalitě na Vin Nabízíme k pronájmu krásné, moderní nebytové prostory ( 84 m2), ve velmi vyhledávané lokalitě na Vin Nabízíme k pronájmu krásné, moderní nebytové prostory ( 84 m2), ve velmi vyhledávané lokalitě na Vin Nabízíme k pronájmu krásné, moderní nebytové prostory ( 84 m2), ve velmi vyhledávané lokalitě na Vin Nabízíme k pronájmu krásné, moderní nebytové prostory ( 84 m2), ve velmi vyhledávané lokalitě na Vin Nabízíme k pronájmu krásné, moderní nebytové prostory ( 84 m2), ve velmi vyhledávané lokalitě na Vin Nabízíme k pronájmu krásné, moderní nebytové prostory ( 84 m2), ve velmi vyhledávané lokalitě na Vin Nabízíme k pronájmu krásné, moderní nebytové prostory ( 84 m2), ve velmi vyhledávané lokalitě na Vin Nabízíme k pronájmu krásné, moderní nebytové prostory ( 84 m2), ve velmi vyhledávané lokalitě na Vin

Nabízíme k pronájmu krásné, moderní nebytové prostory ( 84 m2), ve velmi vyhledávané lokalitě na Vinohradech. Kanceláře jsou nezařízené, je zde kuchyňská linka a koupelna. Na podlahách jsou koberce a dlažba, vytápění je plynové. Možnost využití telefonní linky. Tato prestižní lokalita nabízí velmi příjemnou občanskou vybavenost (obchody, restaurace, školy, nemocnice, lékárny). Dopravní dostupnost do centra je 10 minut.

50.077289
14.447220
Vinohradská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
25 200 Kč
za měsíc
Poplatky300 kč/m2 + 2000,- poplatky
ID nabídky12210
AdresaVinohradská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha84 m²
Plocha pozemku0 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter