Tato nemovitost není dostupná

Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem

Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem Luxusní a prostorný byt 7+2 v Široké s fantastickým výhledem

Luxusní 4 patorvý 7+2 o celkové rozloze 260m² v ulici Široké na Starém městě. V bytě se nahcázejí 4 ložnice, 3 obývací pokoje a 3 koupelny: koupelna 5.patro: box masáž, dvojité umyvadlo, bidet, WC, rohová vana, koupelna 6.patro: dvojité umyvadlo, bidet, WC, whirlpool (jacuzzi), koupelna 7.patro: parná koupel, box masáž, umyvadlo, WC. Kuchyň je vybavena myčkou , mikrovlnou troubou a lednicí. Ostatně veškeré vybavení bytu je zcela luxusní, vše je značkové a v nejlepší kvalitě.. V bytě je přístup na internet 24 hodin zdarma. V bytě je dále klimatizace (AC), krb, automatický regulátor topení, na podlahách parkety, točité schody, vše je ve dřevě. K dalšímu vybevení bytu patří TV a digitalni SAT, telefon, Interfon. Byt je po nové rekonstrukci a skýtá fantastický výhled na Starou Prahu. Možnost dozařízení. Možnost čištění bytu po dohodě.

Telekomunikace

telefon 2
50.089571
14.416321
Široká, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
97 000 Kč
za měsíc
ID nabídky12198
AdresaŠiroká, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha260 m²
Balkónne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter