Tato nemovitost není dostupná

Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu.

Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu.

Krásný, moderní byt 4+1 v centru Prahy v Konviktské ulici, ve 1. patře cihlového domu. Byt je zařízený moderním nábytkem. V bytě samozřejmě nechybí kuchyňská linka, základní spotřebiče jako lednice, pračka, myčka, v koupelně je sprchový kout. Na podlahách jsou parkety a dlažba, topení je centrální. Je zde možnost satelitu a televizního příjmače, linka ADSL. Byt se nachází ve skvělé lokalitě – cca 10 minuty od metra ,,B Národní", 10 minut pěšky na Václavské náměstí. Plná občanská vybavenost – spousta restaurací, kaváren a barů, obchodů nebo divadel.

50.082828
14.414119
Konviktská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
32 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 5000,- polatky
ID nabídky12146
AdresaKonviktská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha120 m²
Balkónano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter