Tato nemovitost není dostupná

Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál

Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál Skvělé obchodní prostory na výborném místě levně :-) Ideál

Prostory se nacházejí v Jungmannově ulici, cca 150m od metra Národní. Jsou rozděleny do dvou pater. V přízemí obchodní plocha cca 60m² plus zázemí pro zaměstnance a sklad dalších 30m². Příjemným schodištěm se dostanete do suterénu, který má celkem 130m² a je členěný do několika průchozích místností. Prostory jsou po nedávné rekonstrukci ve velmi pěkném stavu. Za tyto opravy vyžaduje momentální nájemník odstupné ve výši 280.000,– Kč – dohodou. Cena nájmu je 75.000,– včetně služeb + dph. Velice zajímavá nabídka, rychlé jednání výhodou.

50.081444
14.422565
Jungmannova, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
75 000 Kč
za měsíc
Poplatky(včetně služeb) + odstupné cca 280.000,- Kč
ID nabídky12133
AdresaJungmannova, Praha 1 - Nové Město
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha222 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Miroslav Slávik

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter