Tato nemovitost není dostupná

Překrásný byt s nádherným výhledem na Prahu, Praha 5, Smíchov

Překrásný byt s nádherným výhledem na Prahu, Praha 5, Smíchov Překrásný byt s nádherným výhledem na Prahu, Praha 5, Smíchov Překrásný byt s nádherným výhledem na Prahu, Praha 5, Smíchov Překrásný byt s nádherným výhledem na Prahu, Praha 5, Smíchov Překrásný byt s nádherným výhledem na Prahu, Praha 5, Smíchov Překrásný byt s nádherným výhledem na Prahu, Praha 5, Smíchov Překrásný byt s nádherným výhledem na Prahu, Praha 5, Smíchov Překrásný byt s nádherným výhledem na Prahu, Praha 5, Smíchov Překrásný byt s nádherným výhledem na Prahu, Praha 5, Smíchov Překrásný byt s nádherným výhledem na Prahu, Praha 5, Smíchov Překrásný byt s nádherným výhledem na Prahu, Praha 5, Smíchov Překrásný byt s nádherným výhledem na Prahu, Praha 5, Smíchov Překrásný byt s nádherným výhledem na Prahu, Praha 5, Smíchov Překrásný byt s nádherným výhledem na Prahu, Praha 5, Smíchov

Nabízíme k pronájmu velice pěkný být 2+1 v druhém patře rodinné vily se samostatným vchodem, Praha 5, Smíchov. Vybavený mimo jiné i se saunou pro jednu osobu a krbem. Z malého balkónku je nádherný výhled na Prahu, u vchodu je veliká terasa. Z kuchyně vedou schody do horního patra které se dá využít jako ložnice. Tato místnost je postavena z bývalé půdy, vchod je poměrně malý a schody trochu příkřejší. Přesto je to velice pěkná místnost. Po dohodě s majitelem je možné i pevné připojení na internet. Pod domem je zahrada a nedaleko začíná Prokopské údolí. Doprava do centra je autobusem na metro B – Anděl cca 5min. Home Sweet Home doporučuje!

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.053970
14.403298
Na Konvářce, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000,-
ID nabídky12080
AdresaNa Konvářce, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha90 m²
Terasaano
Balkónano
Sklepne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter