Tato nemovitost není dostupná

Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice

Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice Zcela nový byt 3+kk s krásnou terasou a parkováním v rezidenci Panorama - Radlice

Nabízíme k pronájmu zcela nový prostorný byt 3+kk (90m²) s velkou terasou o rozloze (22m²). Byt se nachází v krásné nové rezidenci Panorama v Radlicích. Byt je zařízen pouze kuchyňsku linkou se spotřebiči a koupelnou s vanou, dále je byt nevybaven. Kolem bytu je krásná terasa s úžasným výhledem do údolí. K dispozici je internetové připojení. Podlahy jsou pokryty dřevěnou podlahou, topení je plynové. K dispozici kryté parkovací místo za poplatek 2000,–, které je nutno pronajmout společně s bytem. Rezidence Panorama se nachází jen asi 250 metrů od stanice metra B – Radlická. Jako dopravní spojení je také možné využít tramvajovou nebo autobusovou dopravu. Cesta autem do centra Prahy trvá 5 minut. V místě se nachází základní škola, mateřská a základní škola pro sluchově postižené a fitness centra – veškerá občanská vybavenost!

50.060245
14.389544
Klímova, Praha 5 - Radlice, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl. + 2000,- parkovací místo (nutno pronajmout)
ID nabídky12034
AdresaKlímova, Praha 5 - Radlice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha90 m²
Terasaano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta McClellan
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter