Tato nemovitost není dostupná

Velice pěkný nebytový prostor o rozloze 90 m²,vhodný jako kanceláře, ulice Malá Štěpánská

Velice pěkný nebytový prostor o rozloze 90 m2,vhodný jako kanceláře, ulice Malá Štěpánská Velice pěkný nebytový prostor o rozloze 90 m2,vhodný jako kanceláře, ulice Malá Štěpánská Velice pěkný nebytový prostor o rozloze 90 m2,vhodný jako kanceláře, ulice Malá Štěpánská Velice pěkný nebytový prostor o rozloze 90 m2,vhodný jako kanceláře, ulice Malá Štěpánská Velice pěkný nebytový prostor o rozloze 90 m2,vhodný jako kanceláře, ulice Malá Štěpánská Velice pěkný nebytový prostor o rozloze 90 m2,vhodný jako kanceláře, ulice Malá Štěpánská Velice pěkný nebytový prostor o rozloze 90 m2,vhodný jako kanceláře, ulice Malá Štěpánská Velice pěkný nebytový prostor o rozloze 90 m2,vhodný jako kanceláře, ulice Malá Štěpánská Velice pěkný nebytový prostor o rozloze 90 m2,vhodný jako kanceláře, ulice Malá Štěpánská Velice pěkný nebytový prostor o rozloze 90 m2,vhodný jako kanceláře, ulice Malá Štěpánská Velice pěkný nebytový prostor o rozloze 90 m2,vhodný jako kanceláře, ulice Malá Štěpánská Velice pěkný nebytový prostor o rozloze 90 m2,vhodný jako kanceláře, ulice Malá Štěpánská

Velice pěkné nebytové prostory sestávající ze 2 místností, kuchyně a koupelny. Vhodné zejména pro kanceláře.Možnost internetu, satelitní TV zařízena. Prostory jsou situovány v přízemí. Bezproblémové parkování před domem na ulici. Velice výborná lokalita, 50 m od Karlova náměstí. Kompletní občanská vybavenost – restaurace, obchody, atd.. Perfektní spojení na metro „B“ Karlovo nám. Prostory je možné využívat také jako byt (viz foto). Prestižní adresa!!

50.076701
14.422287
Malá Štěpánská, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+1000,- domovní správa + 800 záloha na energieenergie
ID nabídky12032
AdresaMalá Štěpánská, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha90 m²
Plocha pozemku90 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter