Tato nemovitost není dostupná

Nové byty 3+kk s terasou 9m² a garáží v projektu Prague Marina, Praha 7, Holešovice

Nové byty 3+kk s terasou 9m2 a garáží v projektu Prague Marina, Praha 7, Holešovice Nové byty 3+kk s terasou 9m2 a garáží v projektu Prague Marina, Praha 7, Holešovice Nové byty 3+kk s terasou 9m2 a garáží v projektu Prague Marina, Praha 7, Holešovice Nové byty 3+kk s terasou 9m2 a garáží v projektu Prague Marina, Praha 7, Holešovice Nové byty 3+kk s terasou 9m2 a garáží v projektu Prague Marina, Praha 7, Holešovice Nové byty 3+kk s terasou 9m2 a garáží v projektu Prague Marina, Praha 7, Holešovice Nové byty 3+kk s terasou 9m2 a garáží v projektu Prague Marina, Praha 7, Holešovice Nové byty 3+kk s terasou 9m2 a garáží v projektu Prague Marina, Praha 7, Holešovice Nové byty 3+kk s terasou 9m2 a garáží v projektu Prague Marina, Praha 7, Holešovice Nové byty 3+kk s terasou 9m2 a garáží v projektu Prague Marina, Praha 7, Holešovice Nové byty 3+kk s terasou 9m2 a garáží v projektu Prague Marina, Praha 7, Holešovice Nové byty 3+kk s terasou 9m2 a garáží v projektu Prague Marina, Praha 7, Holešovice Nové byty 3+kk s terasou 9m2 a garáží v projektu Prague Marina, Praha 7, Holešovice Nové byty 3+kk s terasou 9m2 a garáží v projektu Prague Marina, Praha 7, Holešovice

Akční nabídka: při podpisu smlouvy či alespon rezervace do 15.8. obdržíte dárek ve formě šeku na pořízení kuchynské linky a spotebičů v hodnotě 80tis. CZK. Kolaudace již za dva měsíce – na fotografiích současný stav (začátek června 08). Posledních pár bytů 3+kk v projektu Prague Marina od budoucího nového majitele – nenajdete již v nabídce developera. Rezidenční projekt Prague Marina je právě dokončován v perspektivní lokalitě, v místě Holešovického přístavu. Bydlení u vody a s výhledem na vodu je přirozeně lákavé a poskytuje obyvatelům v srdci města spojení s přírodou. Existence přístavu a možnost se s vodou spojit aktivně je však ojedinělá. Všechny byty mají jedinečné výhledy, obyvatelnou terasu, garážové stání a samostatné úložné prostory. V ceně je rovněž nadstandardní vybavení: dřevěná eurookna, vybavení koupelen, bezpečnostní dveře, aj.. V nabídce posledních pět bytů typu 3+kk.

50.107284
14.454765
Jankovcova, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
6 889 051 Kč
celková cena
Poplatkycena bez dph
ID nabídky12019
AdresaJankovcova, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha0 m²
Terasaano
Garážano (1 stání)
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Michal Stecker

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter