Tato nemovitost není dostupná

Velice pěkný byt 2+1 přímo vedle Pražského Hradu, na Loretánském náměstí!!

Velice pěkný byt 2+1 přímo vedle Pražského Hradu, na Loretánském náměstí!! Velice pěkný byt 2+1 přímo vedle Pražského Hradu, na Loretánském náměstí!! Velice pěkný byt 2+1 přímo vedle Pražského Hradu, na Loretánském náměstí!! Velice pěkný byt 2+1 přímo vedle Pražského Hradu, na Loretánském náměstí!! Velice pěkný byt 2+1 přímo vedle Pražského Hradu, na Loretánském náměstí!! Velice pěkný byt 2+1 přímo vedle Pražského Hradu, na Loretánském náměstí!! Velice pěkný byt 2+1 přímo vedle Pražského Hradu, na Loretánském náměstí!! Velice pěkný byt 2+1 přímo vedle Pražského Hradu, na Loretánském náměstí!! Velice pěkný byt 2+1 přímo vedle Pražského Hradu, na Loretánském náměstí!! Velice pěkný byt 2+1 přímo vedle Pražského Hradu, na Loretánském náměstí!! Velice pěkný byt 2+1 přímo vedle Pražského Hradu, na Loretánském náměstí!!

Nabízíme k pronájmu velice pěkný zařízený byt 2+1 přímo vedle Pražského Hradu, na Loretánském náměstí!! Byt o 68 m2 se nachází v 1. patře historické budovy, je po kompletní rekonstrukci, k dispozici nábytek, plně vybavená kuchyňská linka, telefon, připojení k internetu. Prestižní lokalita nabízí neopakovatelný výhled na Černínský palác, Petřínskou rozhlednu atp. Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost včetně rychlé dostupnosti do centra. Fotgrafie jsou ilustrativní – pocházejí z nezařízeného bytu. Jedinečná nabídka – neváhejte!!

Telekomunikace

telefon
50.088176
14.391580
Loretánské nám., Praha 1 - Hradčany, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ spotřeba el., plynu a vody, služby v ceně
ID nabídky11942
AdresaLoretánské nám., Praha 1 - Hradčany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha68 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter