Tato nemovitost není dostupná

Exkluzivní, prostorný byt s perfektní dostupností v nově zrekonstruovaném domě

Exkluzivní, prostorný byt s perfektní dostupností v nově zrekonstruovaném domě Exkluzivní, prostorný byt s perfektní dostupností v nově zrekonstruovaném domě Exkluzivní, prostorný byt s perfektní dostupností v nově zrekonstruovaném domě Exkluzivní, prostorný byt s perfektní dostupností v nově zrekonstruovaném domě Exkluzivní, prostorný byt s perfektní dostupností v nově zrekonstruovaném domě Exkluzivní, prostorný byt s perfektní dostupností v nově zrekonstruovaném domě Exkluzivní, prostorný byt s perfektní dostupností v nově zrekonstruovaném domě Exkluzivní, prostorný byt s perfektní dostupností v nově zrekonstruovaném domě Exkluzivní, prostorný byt s perfektní dostupností v nově zrekonstruovaném domě Exkluzivní, prostorný byt s perfektní dostupností v nově zrekonstruovaném domě Exkluzivní, prostorný byt s perfektní dostupností v nově zrekonstruovaném domě Exkluzivní, prostorný byt s perfektní dostupností v nově zrekonstruovaném domě Exkluzivní, prostorný byt s perfektní dostupností v nově zrekonstruovaném domě

Exkluzivní, prostorný a plně vybavený byt s velikou koupelnou a oddělenou toaletou pro dlouhodobý pronájem, možnost dovybavit dle vlastního uvážení. Byt je po celkové rekonstrukci, takže je vybaven kompletně novým nábytkem a spotřebiči + má bezpečnstní dveře. Prostory se nachází v nově zrekonstruovaném baráku s novým, luxusním výtahem. Celková lokalita je nedaleko pražského centra, takže je perfektně dostupná MHD. Home Sweet Home doporučuje!

Občanská vybavenost

dopravní spojení Metro, tramvaj

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.097632
14.397905
Wuchterlova, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
14 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2500 poplatky
ID nabídky11924
AdresaWuchterlova, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha73 m²
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter