Tato nemovitost není dostupná

Byt 4+1 - jeden z nejluxusněji umístěných bytů v Praze, který si můžete pronajmout.

Byt 4+1 - jeden z nejluxusněji umístěných bytů v Praze, který si můžete pronajmout. Byt 4+1 - jeden z nejluxusněji umístěných bytů v Praze, který si můžete pronajmout. Byt 4+1 - jeden z nejluxusněji umístěných bytů v Praze, který si můžete pronajmout. Byt 4+1 - jeden z nejluxusněji umístěných bytů v Praze, který si můžete pronajmout. Byt 4+1 - jeden z nejluxusněji umístěných bytů v Praze, který si můžete pronajmout. Byt 4+1 - jeden z nejluxusněji umístěných bytů v Praze, který si můžete pronajmout. Byt 4+1 - jeden z nejluxusněji umístěných bytů v Praze, který si můžete pronajmout. Byt 4+1 - jeden z nejluxusněji umístěných bytů v Praze, který si můžete pronajmout. Byt 4+1 - jeden z nejluxusněji umístěných bytů v Praze, který si můžete pronajmout. Byt 4+1 - jeden z nejluxusněji umístěných bytů v Praze, který si můžete pronajmout. Byt 4+1 - jeden z nejluxusněji umístěných bytů v Praze, který si můžete pronajmout. Byt 4+1 - jeden z nejluxusněji umístěných bytů v Praze, který si můžete pronajmout. Byt 4+1 - jeden z nejluxusněji umístěných bytů v Praze, který si můžete pronajmout. Byt 4+1 - jeden z nejluxusněji umístěných bytů v Praze, který si můžete pronajmout. Byt 4+1 - jeden z nejluxusněji umístěných bytů v Praze, který si můžete pronajmout. Byt 4+1 - jeden z nejluxusněji umístěných bytů v Praze, který si můžete pronajmout.

Velice luxusní byt v nádherné lokalitě Josefova. Byt je nezařízený, 4 místnosti, po uzavření dveří mezi nimi jsou neprůchozí. Kuchyň je kompletně zařízena a krásně prosvětlena. V koupelně je vana a toaleta je zvlášť. V bytě je veliká předsíň. Z oken máte krásný pohled na Staronovou synagogu kterou máte přímo před okny a z dalšího pokoje koukáte přímo na starý židovský hřbitov. Máte tedy nejkrásnější a jedny z nejstarších památek našeho města přímo na očích.

Vytápění

ústřední topení etážové
50.090161
14.418282
Maiselova, Praha 1 - Josefov, Czech Republic
Cena
50 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000,-
ID nabídky11909
AdresaMaiselova, Praha 1 - Josefov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha140 m²
Terasane
Balkónne
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter