Tato nemovitost není dostupná

Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů

Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů Krásný mezonetový byt 5+1 na Letné na Praze 7 - Vhodné pro spolubydlení studentů

Pěkný mezonetový byt 5+1 v krásné lokalitě na Letné. Hezky zařízený. Pevné připojení k internetu, satelit. K dispozici 2 koupelny. Velmi dobré dopravní spojení – metro Hradčanská a Vltavská, tramvaje čislo 1, 8, 25, 26. V okolí plná občanská vybavenost. V domě je restaurace s galerií a hned vedle je velmi oblíbená kavárna. Krásné bydlení!!! Vhodné pro spolubydlící studenty. Fotodokumentace byla pořízena před zařízením bytu, které pouze základní, ale dá se dozařídit po dohodě s majitelem.

50.100803
14.417162
Jana Zajíce, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
34 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky11882
AdresaJana Zajíce, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha120 m²
Terasane
Balkónne
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter