Tato nemovitost není dostupná

Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín

Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín Prostorný byt mezonet 4+kk v rodinném domě s krásnou zahradou - Zličín

K dlouhodobému pronájmu nabízíme částečně zařízený byt v přístavbě rodinného domu s velkou zahradou a vinným sklípkem. Dvouposchoďový byt nabízí 120m čtverečních, dvě koupelny, velkou místnost s kuchyňským koutem a tři samostatné pokoje. Vjezdová vrata jsou ovládána elektronicky a na zahradě jsou k dispozici 2 – 3 parkovací místa. V těsné blízkosti je veškerá občanská vybavenost a jen pár minut odsud se nachází metropole Zličín. Dopravní spojení – autobusem na metro Zličín cca 8min. Milovníkům cyklistiky se nabízí příjemné výlety do okolí.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Autobus - metro zličín 10 min
50.060024
14.293976
Hrozenkovská, Praha 5 - Zličín, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
ID nabídky11874
AdresaHrozenkovská, Praha 5 - Zličín
Budovapanelová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater2
Užitná plocha120 m²
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Miroslav Slávik

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter