Tato nemovitost není dostupná

Terasa s výhledem! 2x ložnice, 2x koupelna, dvojpodlažní attic, výtah, Praha 5 - Smíchov

Terasa s výhledem! 2x ložnice, 2x koupelna, dvojpodlažní attic, výtah, Praha 5 - Smíchov Terasa s výhledem! 2x ložnice, 2x koupelna, dvojpodlažní attic, výtah, Praha 5 - Smíchov Terasa s výhledem! 2x ložnice, 2x koupelna, dvojpodlažní attic, výtah, Praha 5 - Smíchov Terasa s výhledem! 2x ložnice, 2x koupelna, dvojpodlažní attic, výtah, Praha 5 - Smíchov Terasa s výhledem! 2x ložnice, 2x koupelna, dvojpodlažní attic, výtah, Praha 5 - Smíchov Terasa s výhledem! 2x ložnice, 2x koupelna, dvojpodlažní attic, výtah, Praha 5 - Smíchov Terasa s výhledem! 2x ložnice, 2x koupelna, dvojpodlažní attic, výtah, Praha 5 - Smíchov Terasa s výhledem! 2x ložnice, 2x koupelna, dvojpodlažní attic, výtah, Praha 5 - Smíchov Terasa s výhledem! 2x ložnice, 2x koupelna, dvojpodlažní attic, výtah, Praha 5 - Smíchov Terasa s výhledem! 2x ložnice, 2x koupelna, dvojpodlažní attic, výtah, Praha 5 - Smíchov Terasa s výhledem! 2x ložnice, 2x koupelna, dvojpodlažní attic, výtah, Praha 5 - Smíchov Terasa s výhledem! 2x ložnice, 2x koupelna, dvojpodlažní attic, výtah, Praha 5 - Smíchov

Nejvíc ze všeho potřebuji cca 9m² terasu, nejlépe klidnou s hezkým výhledem třeba na Petřín, pěkně z vrchu a trochu těch Hradčan pro dokreslení…? Tak tady to máme! Dvojpodlažní podkrovní byt o rozloze 176 m2, krásný, nezařízený, s dvěmi ložnicemi a dvěmi koupelnami (sprcha, rohový vana). Kuchyňský kout je vybavený spotřebiči (lednice, sporák, myčka), k dispozici je také pračka. Zavedena je satelitní TV, internetové připojení i telefonní linka. Dopravní spojení je výborné – tramvaje jedoucí na metro Anděl a Národní třída (trasa B) jsou cca 3 minuty od domu, stejně tak i tramvaj jedoucí na Malostranskou (Trasa A). Občanská vybavenost výborná, nedaleko je obchodní centrum Anděl.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tramvaj

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení plynové

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.066169
14.380667
Dienzenhof. sady, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
50 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000 + služby 600/os.
ID nabídky11833
AdresaDienzenhof. sady, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro4. patro
Užitná plocha175 m²
Terasaano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter