Tato nemovitost není dostupná

Krásný, luxusní dům na Praze 6 - SUCHDOL - NEEXPORTOVAT

Krásný, luxusní dům na Praze 6 - SUCHDOL - NEEXPORTOVAT Krásný, luxusní dům na Praze 6 - SUCHDOL - NEEXPORTOVAT Krásný, luxusní dům na Praze 6 - SUCHDOL - NEEXPORTOVAT Krásný, luxusní dům na Praze 6 - SUCHDOL - NEEXPORTOVAT Krásný, luxusní dům na Praze 6 - SUCHDOL - NEEXPORTOVAT Krásný, luxusní dům na Praze 6 - SUCHDOL - NEEXPORTOVAT Krásný, luxusní dům na Praze 6 - SUCHDOL - NEEXPORTOVAT Krásný, luxusní dům na Praze 6 - SUCHDOL - NEEXPORTOVAT Krásný, luxusní dům na Praze 6 - SUCHDOL - NEEXPORTOVAT Krásný, luxusní dům na Praze 6 - SUCHDOL - NEEXPORTOVAT Krásný, luxusní dům na Praze 6 - SUCHDOL - NEEXPORTOVAT Krásný, luxusní dům na Praze 6 - SUCHDOL - NEEXPORTOVAT Krásný, luxusní dům na Praze 6 - SUCHDOL - NEEXPORTOVAT Krásný, luxusní dům na Praze 6 - SUCHDOL - NEEXPORTOVAT Krásný, luxusní dům na Praze 6 - SUCHDOL - NEEXPORTOVAT Krásný, luxusní dům na Praze 6 - SUCHDOL - NEEXPORTOVAT

Nádherný a luxusní dům (novostavba z roku 2002) v lokalitě Praha 6 – SUCHDOL. Dispozičně řešený jako 6+1, 4 ložnice, pracovna, šatna, velký obývací pokoj s francouzským oknem do krásné zahrady (562m²), kuchyň se zařízením za 1,5 mil CZK v ceně, koupelna, 2 sprchy, 4 wc, fitcentrum: sauna, sprcha, vířivka beachcomber, posilovna se strojem, sklad, garáž + kryté stání, vysoké stropy, dřevěné podlahy, SAT, bezpečnostní rolety, alarm napojený PCO, klidná a dostupná lokalita, MHD 3 min.

Vytápění

ústřední topení
50.141345
14.384552
K Drsnici, Praha 6 - Suchdol, Czech Republic
Cena
20 950 000 Kč
celková cena
ID nabídky11769
AdresaK Drsnici, Praha 6 - Suchdol
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha324 m²
Plocha pozemku743 m²
Garážano (2 stání)
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Michal Stecker

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter