Tato nemovitost není dostupná

Nezařízený byt 4+kk, 2x lodžie, sklep, klidná lokalita Košíře s rychlým spojením do centra Prahy

Nezařízený byt 4+kk, 2x lodžie, sklep, klidná lokalita Košíře s rychlým spojením do centra Prahy Nezařízený byt 4+kk, 2x lodžie, sklep, klidná lokalita Košíře s rychlým spojením do centra Prahy Nezařízený byt 4+kk, 2x lodžie, sklep, klidná lokalita Košíře s rychlým spojením do centra Prahy Nezařízený byt 4+kk, 2x lodžie, sklep, klidná lokalita Košíře s rychlým spojením do centra Prahy Nezařízený byt 4+kk, 2x lodžie, sklep, klidná lokalita Košíře s rychlým spojením do centra Prahy Nezařízený byt 4+kk, 2x lodžie, sklep, klidná lokalita Košíře s rychlým spojením do centra Prahy Nezařízený byt 4+kk, 2x lodžie, sklep, klidná lokalita Košíře s rychlým spojením do centra Prahy Nezařízený byt 4+kk, 2x lodžie, sklep, klidná lokalita Košíře s rychlým spojením do centra Prahy Nezařízený byt 4+kk, 2x lodžie, sklep, klidná lokalita Košíře s rychlým spojením do centra Prahy Nezařízený byt 4+kk, 2x lodžie, sklep, klidná lokalita Košíře s rychlým spojením do centra Prahy Nezařízený byt 4+kk, 2x lodžie, sklep, klidná lokalita Košíře s rychlým spojením do centra Prahy Nezařízený byt 4+kk, 2x lodžie, sklep, klidná lokalita Košíře s rychlým spojením do centra Prahy Nezařízený byt 4+kk, 2x lodžie, sklep, klidná lokalita Košíře s rychlým spojením do centra Prahy Nezařízený byt 4+kk, 2x lodžie, sklep, klidná lokalita Košíře s rychlým spojením do centra Prahy

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk o 95 m2 ve druhém patře panelového domu s výtahem. K dispozici je sklep o 4 m2, kompletně vybavená moderní kuchyňská linka (sporák, lednice, myčka). Na podlahách jsou parkety a dlažba. Telefon, pevné připojení k internetu a kabelová televize jsou možné. Klidná lokalita Prahy 5, Košíře nabízí dostatek zeleně v okolí, potřebnou občanskou vybavenost. Plusem je rychlé spojení s centrem Prahy.

Telekomunikace

telefon
50.068765
14.362535
Nepomucká, Praha 5 - Košíře, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 5500,- poplatky
ID nabídky11606
AdresaNepomucká, Praha 5 - Košíře
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro2. patro
Užitná plocha95 m²
Lodžieano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter