Tato nemovitost není dostupná

Moderně zařízený byt 2+1 přímo na Staroměstském náměstí s výhledem na Týnský chrám!

Moderně zařízený byt 2+1 přímo na Staroměstském náměstí s výhledem na Týnský chrám! Moderně zařízený byt 2+1 přímo na Staroměstském náměstí s výhledem na Týnský chrám! Moderně zařízený byt 2+1 přímo na Staroměstském náměstí s výhledem na Týnský chrám! Moderně zařízený byt 2+1 přímo na Staroměstském náměstí s výhledem na Týnský chrám! Moderně zařízený byt 2+1 přímo na Staroměstském náměstí s výhledem na Týnský chrám! Moderně zařízený byt 2+1 přímo na Staroměstském náměstí s výhledem na Týnský chrám! Moderně zařízený byt 2+1 přímo na Staroměstském náměstí s výhledem na Týnský chrám! Moderně zařízený byt 2+1 přímo na Staroměstském náměstí s výhledem na Týnský chrám! Moderně zařízený byt 2+1 přímo na Staroměstském náměstí s výhledem na Týnský chrám! Moderně zařízený byt 2+1 přímo na Staroměstském náměstí s výhledem na Týnský chrám! Moderně zařízený byt 2+1 přímo na Staroměstském náměstí s výhledem na Týnský chrám! Moderně zařízený byt 2+1 přímo na Staroměstském náměstí s výhledem na Týnský chrám! Moderně zařízený byt 2+1 přímo na Staroměstském náměstí s výhledem na Týnský chrám! Moderně zařízený byt 2+1 přímo na Staroměstském náměstí s výhledem na Týnský chrám!

Dovolujeme si Vám nabídnout nádherný byt v srdci staré Prahy, v Mikulášské ulici. Byt je zařízený, kuchyň je samozřejmě vybavena spotřebiči. Nová moderní koupelna. Z kuchyně je výhled na Staroměstskou radnici a z obýváku na Týnský chrám. Je asi zbytečné popisovat tuto notoricky známou lokalitu , tak alespoň v krátkosti: pár kroků vzdálena je židovská čtvrť se Staronovou synagogou a hřbitovem, všechny hlavní památky máte přímo na dlani, také můžete využít služeb mnohých restaurací, klubů a barů kam si můžete odskočit téměř v pantoflích. Neváhejte a využijte jedinečnou nabídku!

50.087338
14.419766
Mikulášská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 3000
ID nabídky11547
AdresaMikulášská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha47 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter