Tato nemovitost není dostupná

Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ !

Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ ! Hotel v provozu, 15 pokojů, restaurace, konf. sál, velký pozemek, Praha-východ !

Nabízíme exklusivně malebný hotel na prodej s velkým pozemkem v lokalitě mezi obcí Psáry a Kamenice, Praha – Východ, cca 19km z centra Prahy. Hotel je v provozu! Hoteloví hosté jsou pravidelně kromě Čechů, Rakušani, Němci, Dáni, Holandani, aj. … V hotelu se pořádají nejrůznější pravidelná školení, svatby, hosté jezdí i za golfem (Konopiště, Karlštějn, Erpet, …), přírodou, vybranou kuchyní,…klientela je stálá. Možno objednat celý objekt pro soukromou akci: svatby, oslavy, aj. Oblast je atraktivní zvláště pro astmatiky díky blízkosti Ozdravovny Říčany. Plocha pozemku je 8711m². Jsou zde 4 funkční studny. Parkování pro 30 aut. Tři venkovní terasy. Dále velký zahradní prostor určený pro letní open-air party s vybavením:gril, taneční parket, zahradní nábytek pro 80 lidí, 2 x výčep + kuchyňka, audio. Budova má tři podlaží, dále podkroví (kde jsou rovněž apartmány) a je podsklepena. Po celou dobu své existence funguje jako hotel. Před 5-lety prošla kompletní rekonstrukcí. Budova nepodléhá restrikcím památkového úřadu. Dispozice: Polosuterén: kuchyně, sklad, zázemí pro zaměstnance (2 pokoje s vlastním soc. zař.) Přízemí: 3 terasy, salon, restaurace, část kuchyně, kancelář, recepce, toalety, 1NP, 2NP a podkroví:vlastní pokoje: 12 dvoulůžkových standardních pokojů, 3 apratmány (60m² každý), interiér všech pokojů v dubovém masivu, vždy s krásným výhledme do krajiny. K dispozici salónek (kapacita až 30 lidí) vybavený standardní konferenční technikou vhodný pro :

 • konference a školení (50%tržby) – hotel je vybaven telefonní ústřednou N2000, další využití svatby, aj. oslavy. Restaurace má dvě místnosti (kap. 34 míst) a je spojena výtahem s kuchyní v polosuterénu. Kuchyn je plně a nadstandardně vybavena! (vybavena v hodnotě téměř 2mil., např. Liebherr…vše samozřejmě z nerezu).

Cena k jednání! Pro více info volejte 608 981 113

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení elektrické

Telekomunikace

telefon ústředna N2000

Voda

jiný zdroj vody
Kostelec u Křížků, Kostelec u Křížků (Okres Praha-východ), Czech Republic
Cena
29 900 000 Kč
celková cena
ID nabídky11513
AdresaKostelec u Křížků, Kostelec u Křížků (Okres Praha-východ)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater4
Užitná plocha1 200 m²
Plocha pozemku8 711 m²
Terasaano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter