Tato nemovitost není dostupná

Prostorné kancelářské prostory ve stylové budově v secesním stylu, Krakovská ulice

Prostorné kancelářské prostory ve stylové budově v secesním stylu, Krakovská ulice Prostorné kancelářské prostory ve stylové budově v secesním stylu, Krakovská ulice Prostorné kancelářské prostory ve stylové budově v secesním stylu, Krakovská ulice Prostorné kancelářské prostory ve stylové budově v secesním stylu, Krakovská ulice Prostorné kancelářské prostory ve stylové budově v secesním stylu, Krakovská ulice Prostorné kancelářské prostory ve stylové budově v secesním stylu, Krakovská ulice Prostorné kancelářské prostory ve stylové budově v secesním stylu, Krakovská ulice Prostorné kancelářské prostory ve stylové budově v secesním stylu, Krakovská ulice Prostorné kancelářské prostory ve stylové budově v secesním stylu, Krakovská ulice Prostorné kancelářské prostory ve stylové budově v secesním stylu, Krakovská ulice Prostorné kancelářské prostory ve stylové budově v secesním stylu, Krakovská ulice Prostorné kancelářské prostory ve stylové budově v secesním stylu, Krakovská ulice

Nabízíme Vám k pronájmu kancelářské prostory (109,3 m2), které se nacházejí v reprezentativní budově v secesním stylu, budova je po kompletní rekonstrukci. Kanceláře jsou umístěny ve třetím patře a jsou zde k dispozici dva výtahy. K dispozici je parkování přímo v domě – 5 500,–Kč/měsíc/jedno parkovací místo + 400,–Kč/měsíc/jedno parkovací místo – záloha za provozní náklady. Celý objekt je 24 hodin denně hlídán bezpečnostní službou. Budova je umístěna v prestižní lokalitě v blízkosti Václavského náměstí, nedaleko stanicí metra Můstek a Muzeum a tramvajových zastávek na Václavském náměstí. Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost a úžasnou dopravní dostupnost.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, metro

Telekomunikace

telefon
50.077776
14.427758
Krakovská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
34 976 Kč
za měsíc
Poplatky+dph +služby 12 023,-Kč
ID nabídky11488
AdresaKrakovská, Praha 1 - Nové Město
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Počet pater1
Užitná plocha109,30 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážano (5 500,-Kč/měsíc/1 park.stání+provozní náklady 400,-Kč/měsíc/1 park.místo(záloha))
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter