Tato nemovitost není dostupná

Kancelářské prostory (212 m²) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon

Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon Kancelářské prostory (212 m2) na Vinohradech, Mánesova ulice, možnost parkování, balkon

Nabízíme na pronájem krásné kancelářské prostory (212 m2) s balkónem, situované v rekonstruovaném domě, Praha 2 Vinohrady, Mánesova, v blízkosti Václavského náměstí. Prostory jsou umístěny v 5. patře domu s výtahem. Prostory jsou velmi reprezentativní, skládají se ze 7 samostatných místností, které můžou být dle potřeby spojeny, dále z kuchyňky, toalet a úklidové místnoti. V suterénu domu je možnost skladových prostor. Kanceláře jsou velmi světlé, s velkými okny a vysokými stropy. Je zde zavedená veškerá kabeláž na PC a telefony – O2, UPC. Parkování je možné v garážích v domě. Budova se nachází 5 minut pěší chůze od Václavského náměstí, přesto však v klidné zóně u Riegrových sadů. MHD – metro Muzeum, náměstí Míru, linky A,C, tram Italská. Zájemce neplatí provizi RK.

50.078379
14.438793
Mánesova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
39 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5000 Kč + elektřina, plyn
ID nabídky11448
AdresaMánesova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro5. patro
Užitná plocha212 m²
Balkónano
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter