Tato nemovitost není dostupná

Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!!

Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!! Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!! Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!! Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!! Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!! Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!! Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!! Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!! Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!! Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!! Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!! Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!! Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!! Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!! Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!! Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!! Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!! Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!! Luxusní byt 4+1 v Americké ulici, PRESTIŽNÍ BYDLENÍ!!

Mimořádně krásný byt 4+1 (136 m2) s úžasným výhledem na panoráma Prahy a do okolí se spostou zeleně. Luxusně zařízený byt, vybavený všemi spotřebiči. Samozřejmostí je satelitní TV, telefon, internet i klimatizace. K dispozici jsou 2 koupelny, sklep a garážové stání za 4 700,– Kč/měsíčně. Dům je v privátní upravené zahradě se vzrostlými stromy. V areálu je také k dispozici krytý bazén, fitcentrum s posilovacími stroji a recepce 24hod. Vysoká míra soukromí, prestižní projekt nejmodernějšího bydlení. Byt má alarm, areál je hlídán kamerovým systémem. Jedinečná příležitost, neváhejte nás ihned kontaktovat. Nabídka pronájmu v tomto areálu není běžná.

Telekomunikace

telefon
50.070642
14.438989
Americká, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
76 800 Kč
za měsíc
Poplatky+ 6 500 popl. + 4 700 garáž
ID nabídky11373
AdresaAmerická, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha136 m²
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter