Tato nemovitost není dostupná

Velký světlý 3+1 ve zrekonstruovaném secesním domě na Vinohradech; částečně zařízený, lze dozařídit!

Velký světlý 3+1 ve zrekonstruovaném secesním domě na Vinohradech; částečně zařízený, lze dozařídit! Velký světlý 3+1 ve zrekonstruovaném secesním domě na Vinohradech; částečně zařízený, lze dozařídit! Velký světlý 3+1 ve zrekonstruovaném secesním domě na Vinohradech; částečně zařízený, lze dozařídit! Velký světlý 3+1 ve zrekonstruovaném secesním domě na Vinohradech; částečně zařízený, lze dozařídit! Velký světlý 3+1 ve zrekonstruovaném secesním domě na Vinohradech; částečně zařízený, lze dozařídit! Velký světlý 3+1 ve zrekonstruovaném secesním domě na Vinohradech; částečně zařízený, lze dozařídit! Velký světlý 3+1 ve zrekonstruovaném secesním domě na Vinohradech; částečně zařízený, lze dozařídit! Velký světlý 3+1 ve zrekonstruovaném secesním domě na Vinohradech; částečně zařízený, lze dozařídit! Velký světlý 3+1 ve zrekonstruovaném secesním domě na Vinohradech; částečně zařízený, lze dozařídit! Velký světlý 3+1 ve zrekonstruovaném secesním domě na Vinohradech; částečně zařízený, lze dozařídit! Velký světlý 3+1 ve zrekonstruovaném secesním domě na Vinohradech; částečně zařízený, lze dozařídit! Velký světlý 3+1 ve zrekonstruovaném secesním domě na Vinohradech; částečně zařízený, lze dozařídit! Velký světlý 3+1 ve zrekonstruovaném secesním domě na Vinohradech; částečně zařízený, lze dozařídit! Velký světlý 3+1 ve zrekonstruovaném secesním domě na Vinohradech; částečně zařízený, lze dozařídit! Velký světlý 3+1 ve zrekonstruovaném secesním domě na Vinohradech; částečně zařízený, lze dozařídit! Velký světlý 3+1 ve zrekonstruovaném secesním domě na Vinohradech; částečně zařízený, lze dozařídit! Velký světlý 3+1 ve zrekonstruovaném secesním domě na Vinohradech; částečně zařízený, lze dozařídit!

K pronájmu nabízíme krásný slunný byt 3+1 ve 2. patře zrenovovaného secesního domu v ulici Přemyslovská. Jedná se o velice prostorný byt (105 m2), který se skládá z velké vstupní haly, obývacího pokoje s arkýřem, kuchyně plně vybavené spotřebiči, 2 samostaných ložnic (v jedné je komora) a koupelny (vana a WC, další WC je zvlášť). V bytě je zavedená telefonní linka. Na podlahách jsou parkety a dlažba, na dveřích jsou bezpečnostní zámky. Byt je částečně zařízen, ale je možné jej dozařídit. Skvělá dopravní dostupnost – 2 minuty chůze na metro Jiřího z Poděbrad a stanice tramvají.

Telekomunikace

telefon
50.078096
14.452530
Přemyslovská, Praha 3 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
28 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky11361
AdresaPřemyslovská, Praha 3 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater6
Užitná plocha105 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter