Tato nemovitost není dostupná

Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích !

Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích ! Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích ! Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích ! Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích ! Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích ! Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích ! Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích ! Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích ! Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích ! Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích ! Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích ! Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích ! Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích ! Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích ! Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích ! Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích ! Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích ! Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích ! Velkoryse řešený nový apartmán v Praze 6, Dejvicích !

HomeSweetHome si Vám dovoluje nabídnout krásný nový půdní apartmán na Praze 6 v městké části Dejvice k dlouhodobému pronajmutí. Byt je opravdu prostorný typu 3+kk s rozměrnou terasou. I když je považován za nezařízený, v takto luxusním bytě se výbava jako lednička, mraznička, myčka, sušička nebo mikrovlnná trouba považuje za samozřejmou a bude Vám k dispozici stejně jako pevné připojení k internetu a kabelová televize. Apartmán se nachází opravdu v exkluzivní velmi klidné lokalitě s vynikající dopravní dostupností a občanskou vybaveností v blízkosti metra Hradčanská. V okolí naleznete velkou škálu restaurací i jiných kulturních vyžití, nebo romantických vycházek do historického centra Prahy.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.098996
14.405759
Srbská, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky11310
AdresaSrbská, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro3. patro
Užitná plocha95 m²
Terasaano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter