Tato nemovitost není dostupná

HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT

HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT HOTEL v provozu - NEEXPORTOVAT

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji unikátní nemovitost – Hotel Pohádka – vystavěnou v novogotickém stylu v blízkosti metra Rajská zahrada, Praha- Kyje. Jakmile vstoupíte za bránu, ocitnete se v jiném světě, v pohádkovém světě. Nádvoří, hradní věž, jezírko, fontána, potůček, nádherně upravená zahrada… To je svět sám pro sebe, oddělený od okolí vzrostlými stromy. Hotel nabízí 12 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů + 1 apartmán, restauraci s barem a plně vybavenou kuchyní, 2 terasy, 8 parkovacích míst přímo v areálu. Velká konferenční místnost. Možnost pořádání konferencí, svateb i promocí. Možnost zřízení restaurace s venkovní terasou ve velmi působivé jídelně, které dominuje obrovský krb. Podsklepené. 2 kotelny. Ve všech pokojích podlahové vytápění + radiátory. Kamerový systém. Kolaudace před 4 lety, od té doby v provozu. Atraktivní klientela. Pro více informací, prosím, volejte 777 667 277.

50.097493
14.548537
Kyjevská, Praha 9 - Kyje, Czech Republic
Cena
27 950 000 Kč
celková cena
ID nabídky11300
AdresaKyjevská, Praha 9 - Kyje
Budovasmíšená
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku0 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Hedvika Černochová
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter