Tato nemovitost není dostupná

Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1

Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1 Exeletní investice! Činžovní dům v Petrské ulici, Praha 1

Bytový dům v Petrské ulici má dvorní křídla a je objektem památkového zájmu. Dům je velmi zachovalý v původní hmotě. Nachází se mezi klidným Petrským náměstím a gotickým Kostelem svatého Petra v blízkosti nákupního centra Palladium. Současná užitná plocha je cca 1560m², půda 444m² kde je povolená vestavba mezonetových bytů o ploše 568m², sklep 150m². Parcela 610m², zastavěno 520m². V přízemí a sklepu jsou klenuté stropy. Dům má 13 bytových jednotek ( z toho 1 volná a zbytek – regulované nájemné, není rozdělen na jednotky). Dva nebytové prostory (219m²) jsou pronajaté. Dále je využitelný volný sklep s nákladním výtahem a zatím není využitý dvůr (je návrh na stání vozidel). Topení lokální, rozvody plynu, kanalizace a nově elektro s rezervou na 6 bytů z povolené půdní vestavby. Vhodný objekt na investice!

50.091143
14.432705
Petrská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
58 000 000 Kč
celková cena
PoplatkyVčetně provize RK
ID nabídky11281
AdresaPetrská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku610 m²
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Adam Kloud

E-mail: adam.kloud@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 645

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter