Tato nemovitost není dostupná

Velice pěkný zařízený byt 3+kk v rezidenčním komplexu Korunní dvůr na Vinohradech

Velice pěkný zařízený byt 3+kk v rezidenčním komplexu Korunní dvůr na Vinohradech Velice pěkný zařízený byt 3+kk v rezidenčním komplexu Korunní dvůr na Vinohradech Velice pěkný zařízený byt 3+kk v rezidenčním komplexu Korunní dvůr na Vinohradech Velice pěkný zařízený byt 3+kk v rezidenčním komplexu Korunní dvůr na Vinohradech Velice pěkný zařízený byt 3+kk v rezidenčním komplexu Korunní dvůr na Vinohradech Velice pěkný zařízený byt 3+kk v rezidenčním komplexu Korunní dvůr na Vinohradech Velice pěkný zařízený byt 3+kk v rezidenčním komplexu Korunní dvůr na Vinohradech Velice pěkný zařízený byt 3+kk v rezidenčním komplexu Korunní dvůr na Vinohradech Velice pěkný zařízený byt 3+kk v rezidenčním komplexu Korunní dvůr na Vinohradech Velice pěkný zařízený byt 3+kk v rezidenčním komplexu Korunní dvůr na Vinohradech Velice pěkný zařízený byt 3+kk v rezidenčním komplexu Korunní dvůr na Vinohradech Velice pěkný zařízený byt 3+kk v rezidenčním komplexu Korunní dvůr na Vinohradech Velice pěkný zařízený byt 3+kk v rezidenčním komplexu Korunní dvůr na Vinohradech Velice pěkný zařízený byt 3+kk v rezidenčním komplexu Korunní dvůr na Vinohradech Velice pěkný zařízený byt 3+kk v rezidenčním komplexu Korunní dvůr na Vinohradech Velice pěkný zařízený byt 3+kk v rezidenčním komplexu Korunní dvůr na Vinohradech

Dovolujeme si Vám nabídnout krásný byt (72 m2) v nově postaveném areálu Korunní dvůr. Byt se nachází v přízemí, je zařízený moderním nábytkem a všemi potřebnými spotřebiči (lednice s mrazničkou, sporák se sklokeramickou deskou, myčka, mikrovlnná trouba, pračka a sušička). K dispozici je také LCD TV, satelitní TV, přípojka k telefonu a internetu. 1 garážové stání za popl. 2000,– Kč (nutno pronajmout společně s bytem). Jako úložný prostor může sloužit sklep (4 m2). Korunní dvůr je areál se spoustou zeleně a skvělou polohou. Pár minut na tramvaj nebo 10 minut chůze na metro. DOPORUČUJEME!

Telekomunikace

telefon
50.075415
14.456529
Korunní, Praha 10 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 2000/os. + 2000 garáž
ID nabídky11272
AdresaKorunní, Praha 10 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha72 m²
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter