Tato nemovitost není dostupná

Villa bianca - bydlete v luxusu ! Praha 6, Bubeneč.

Villa bianca - bydlete v luxusu ! Praha 6, Bubeneč. Villa bianca - bydlete v luxusu ! Praha 6, Bubeneč. Villa bianca - bydlete v luxusu ! Praha 6, Bubeneč. Villa bianca - bydlete v luxusu ! Praha 6, Bubeneč. Villa bianca - bydlete v luxusu ! Praha 6, Bubeneč. Villa bianca - bydlete v luxusu ! Praha 6, Bubeneč. Villa bianca - bydlete v luxusu ! Praha 6, Bubeneč. Villa bianca - bydlete v luxusu ! Praha 6, Bubeneč. Villa bianca - bydlete v luxusu ! Praha 6, Bubeneč. Villa bianca - bydlete v luxusu ! Praha 6, Bubeneč. Villa bianca - bydlete v luxusu ! Praha 6, Bubeneč. Villa bianca - bydlete v luxusu ! Praha 6, Bubeneč. Villa bianca - bydlete v luxusu ! Praha 6, Bubeneč. Villa bianca - bydlete v luxusu ! Praha 6, Bubeneč. Villa bianca - bydlete v luxusu ! Praha 6, Bubeneč.

Nový, luxusní byt 4+1 v moderním prostředí ve velmi hezké lokalitě Prahy 6. Luxusní styl apartmánu podtrhují vysoké stropy, dvě koupelny, plně vybavená kuchyň, dvě parkovací místa. Za zvýšenou cenu je možné apartmán zařídit. Podzemní parkování, nejdokonalejší bezpečnostní systémy s ostrahou, správce komplexu přítomný přímo na místě a pečlivě udržované zahrady zajišťují obyvatelům naprosté pohodlí.Prestižní čtvrt podtrhuje její blízkost historickým památkám hlavního města, především Pražskému hradu. V okolí se také nacházejí diplomatické rezidence a sídla mnohých pražských velvyslanectví. Nedaleko se rozkládá několik velkých parků, především Stromovka a Letenské sady. Velice dobrá dostupnost do centra města. Neváhejte a kontaktujte nás!!

Telekomunikace

telefon přípojka
50.103643
14.411658
Pod kaštany, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
80 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 17 757,- + el.+plyn
ID nabídky11207
AdresaPod kaštany, Praha 6 - Bubeneč
Budovaskeletová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha211 m²
Garážano (2 stání)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter