Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme k pronájmu luxusní, moderní byt 3+1 s balkonem v příjemné lokalitě na Břevnově, překrásné v

Nabízíme k pronájmu luxusní, moderní byt 3+1 s balkonem v příjemné lokalitě na Břevnově, překrásné v Nabízíme k pronájmu luxusní, moderní byt 3+1 s balkonem v příjemné lokalitě na Břevnově, překrásné v Nabízíme k pronájmu luxusní, moderní byt 3+1 s balkonem v příjemné lokalitě na Břevnově, překrásné v Nabízíme k pronájmu luxusní, moderní byt 3+1 s balkonem v příjemné lokalitě na Břevnově, překrásné v Nabízíme k pronájmu luxusní, moderní byt 3+1 s balkonem v příjemné lokalitě na Břevnově, překrásné v Nabízíme k pronájmu luxusní, moderní byt 3+1 s balkonem v příjemné lokalitě na Břevnově, překrásné v Nabízíme k pronájmu luxusní, moderní byt 3+1 s balkonem v příjemné lokalitě na Břevnově, překrásné v Nabízíme k pronájmu luxusní, moderní byt 3+1 s balkonem v příjemné lokalitě na Břevnově, překrásné v Nabízíme k pronájmu luxusní, moderní byt 3+1 s balkonem v příjemné lokalitě na Břevnově, překrásné v Nabízíme k pronájmu luxusní, moderní byt 3+1 s balkonem v příjemné lokalitě na Břevnově, překrásné v Nabízíme k pronájmu luxusní, moderní byt 3+1 s balkonem v příjemné lokalitě na Břevnově, překrásné v Nabízíme k pronájmu luxusní, moderní byt 3+1 s balkonem v příjemné lokalitě na Břevnově, překrásné v Nabízíme k pronájmu luxusní, moderní byt 3+1 s balkonem v příjemné lokalitě na Břevnově, překrásné v Nabízíme k pronájmu luxusní, moderní byt 3+1 s balkonem v příjemné lokalitě na Břevnově, překrásné v Nabízíme k pronájmu luxusní, moderní byt 3+1 s balkonem v příjemné lokalitě na Břevnově, překrásné v Nabízíme k pronájmu luxusní, moderní byt 3+1 s balkonem v příjemné lokalitě na Břevnově, překrásné v Nabízíme k pronájmu luxusní, moderní byt 3+1 s balkonem v příjemné lokalitě na Břevnově, překrásné v

Nabízíme k pronájmu luxusní moderní byt 3+1 s balkonem s obytnou plochou 113 m2, který se nachází v nádherné lokalitě na Břevnově.Byt je zařízený starožitným nábytkem – součástí je plně vybavena kuchyňská linka (trouba, myčka, varná deska a velmi moderní umyvadla) s jídelním koutem. Podlahy jsou plovoucí, v koupelně dlaždice. Vytápění je ústřední. Možnost parkovacího stání v podzemní garáži (nutno pronajmout společně s nemovitostí + 3000,–kč). Byt má nádherný výhled na Prahu a velmi příjemný je i nedaleký park na Malé Straně. Dopravní dostupnost bez problémů, metro, bus i tramvaj cca 10 min. do centra. Krásný výhled na Prahu z posledního patra Vám doporučuje i naše rk. Home Sweet Home !!!

50.079136
14.391804
Šermířská, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
43 000 Kč
za měsíc
Poplatky3000,- kč poplatek za garáž + polatky za plyn a tel přípojku (1600,-+1400,-) + security sl. (4637,-)
ID nabídky11179
AdresaŠermířská, Praha 6 - Břevnov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha113 m²
Balkónano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter