Tato nemovitost není dostupná

Praha - Západ, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Květnové náměstí, Průhonice, 71m²

Praha - Západ, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Květnové náměstí, Průhonice, 71m2 Praha - Západ, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Květnové náměstí, Průhonice, 71m2 Praha - Západ, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Květnové náměstí, Průhonice, 71m2 Praha - Západ, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Květnové náměstí, Průhonice, 71m2 Praha - Západ, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Květnové náměstí, Průhonice, 71m2 Praha - Západ, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Květnové náměstí, Průhonice, 71m2 Praha - Západ, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Květnové náměstí, Průhonice, 71m2 Praha - Západ, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Květnové náměstí, Průhonice, 71m2 Praha - Západ, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Květnové náměstí, Průhonice, 71m2 Praha - Západ, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Květnové náměstí, Průhonice, 71m2 Praha - Západ, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Květnové náměstí, Průhonice, 71m2 Praha - Západ, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Květnové náměstí, Průhonice, 71m2 Praha - Západ, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Květnové náměstí, Průhonice, 71m2 Praha - Západ, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Květnové náměstí, Průhonice, 71m2 Praha - Západ, nezařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Květnové náměstí, Průhonice, 71m2

Nezařízený byt 3+kk se nachází v přízemí zrekonstruovaného domu v Průhonicích, 15 min. jízdy autem od centra Prahy. V ložnici jsou zabudované vestavěné skříně, přípojka na telefonní linku a internet, kuchyňský kout vybaven lednicí, mrazničkou a plynovým sporákem. V koupelně sprchový kout a toaleta, druhá toaleta zvlášt. Na podlahách je dlažba, plovoucí podlahy a koberce. Dům se nachází v klidné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností. Výhodou je také blízkost rozlehlého Průhonického parku. Dopravní dostupnost – z Průhonic jezdí autobusová linka, cesta na metro C – Opatov trvá dvacet minut.

Vytápění

Lokální plynové

Telekomunikace

telefon
50.002523
14.561131
Květnové náměstí, Průhonice, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca Kč 3000,-
ID nabídky11155
AdresaKvětnové náměstí, Průhonice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha71 m²
Garážano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter