Tato nemovitost není dostupná

Velmi pěkný zařízený apartmán 3+1 s terasou, po rekonstrukci. P-6 Břevnov

Velmi pěkný zařízený apartmán 3+1 s terasou, po rekonstrukci. P-6 Břevnov Velmi pěkný zařízený apartmán 3+1 s terasou, po rekonstrukci. P-6 Břevnov Velmi pěkný zařízený apartmán 3+1 s terasou, po rekonstrukci. P-6 Břevnov Velmi pěkný zařízený apartmán 3+1 s terasou, po rekonstrukci. P-6 Břevnov Velmi pěkný zařízený apartmán 3+1 s terasou, po rekonstrukci. P-6 Břevnov Velmi pěkný zařízený apartmán 3+1 s terasou, po rekonstrukci. P-6 Břevnov Velmi pěkný zařízený apartmán 3+1 s terasou, po rekonstrukci. P-6 Břevnov Velmi pěkný zařízený apartmán 3+1 s terasou, po rekonstrukci. P-6 Břevnov Velmi pěkný zařízený apartmán 3+1 s terasou, po rekonstrukci. P-6 Břevnov Velmi pěkný zařízený apartmán 3+1 s terasou, po rekonstrukci. P-6 Břevnov Velmi pěkný zařízený apartmán 3+1 s terasou, po rekonstrukci. P-6 Břevnov Velmi pěkný zařízený apartmán 3+1 s terasou, po rekonstrukci. P-6 Břevnov Velmi pěkný zařízený apartmán 3+1 s terasou, po rekonstrukci. P-6 Břevnov Velmi pěkný zařízený apartmán 3+1 s terasou, po rekonstrukci. P-6 Břevnov

Nabízíme krásný slunný byt po rekonstrukci s terasou a možností garážového stání. Byt je zařízen nábytkem, vybaven novou kuch. linkou, komb. sporákem, lednicí,pračkou, vanou, samostatné WC, žaluziemi, plov. podlahami, dlažbou, komorou i sklepem. Výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost, vše je v okolí. Denní i noční spojení (bus, tram). Procházkou na Pražský hrad. V okolí se nechází velký počet upravovaných parků, Břevnovský klášter, sportovní i dětské hřiště.

50.086904
14.363875
Sartoriova, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
17 000 Kč
za měsíc
Poplatky+poplatky
ID nabídky11125
AdresaSartoriova, Praha 6 - Břevnov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha80 m²
Terasaano
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter