Tato nemovitost není dostupná

Luxusní, plně vybavený byt 2+kk s balkonem v rezidenci Podbaba, Praha 6

Luxusní, plně vybavený byt 2+kk s balkonem v rezidenci Podbaba, Praha 6 Luxusní, plně vybavený byt 2+kk s balkonem v rezidenci Podbaba, Praha 6 Luxusní, plně vybavený byt 2+kk s balkonem v rezidenci Podbaba, Praha 6 Luxusní, plně vybavený byt 2+kk s balkonem v rezidenci Podbaba, Praha 6 Luxusní, plně vybavený byt 2+kk s balkonem v rezidenci Podbaba, Praha 6 Luxusní, plně vybavený byt 2+kk s balkonem v rezidenci Podbaba, Praha 6 Luxusní, plně vybavený byt 2+kk s balkonem v rezidenci Podbaba, Praha 6 Luxusní, plně vybavený byt 2+kk s balkonem v rezidenci Podbaba, Praha 6 Luxusní, plně vybavený byt 2+kk s balkonem v rezidenci Podbaba, Praha 6 Luxusní, plně vybavený byt 2+kk s balkonem v rezidenci Podbaba, Praha 6 Luxusní, plně vybavený byt 2+kk s balkonem v rezidenci Podbaba, Praha 6 Luxusní, plně vybavený byt 2+kk s balkonem v rezidenci Podbaba, Praha 6 Luxusní, plně vybavený byt 2+kk s balkonem v rezidenci Podbaba, Praha 6 Luxusní, plně vybavený byt 2+kk s balkonem v rezidenci Podbaba, Praha 6 Luxusní, plně vybavený byt 2+kk s balkonem v rezidenci Podbaba, Praha 6 Luxusní, plně vybavený byt 2+kk s balkonem v rezidenci Podbaba, Praha 6

Byt je světlý, prostorný a klidný. Najdeme zde vysoké stropy, velká dřevěná okna a prostorný balkón. Byt je kompletně zařízen, s plně vybavenou moderní kuchyní a skříněmi, vše perfektně barevně sladěné. V bytě jsou dřevěné parkety a samostatně regulovatelné topení. Další předností bytu je satelit, vstupní video telefon a sklep. Jsou zde také hlídaná garážová stání s elektronickým otvíráním dveří. Residence Podbaba je postavena na konci přírodní rezervace, kde se střetává město s přírodou, nedaleko pražského historického centra. Výborné dopravní spojení – 10 minut chůzí na stanici metra Dejvická, tramvajová stanice Podbaba v těsné blízkosti. Fotografie ilustrativní.

50.113442
14.391885
Paťanka, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2.000 garáž ( nutno ) + poplatky 4500
ID nabídky11114
AdresaPaťanka, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha67,70 m²
Balkónano (10 m²)
Garážano (2000,- (nutno pronajmout))
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter