Tato nemovitost není dostupná

Perfektní investiční příležitost - rezidenční budova v centru Prahy

Perfektní investiční příležitost - rezidenční budova v centru Prahy Perfektní investiční příležitost - rezidenční budova v centru Prahy Perfektní investiční příležitost - rezidenční budova v centru Prahy Perfektní investiční příležitost - rezidenční budova v centru Prahy Perfektní investiční příležitost - rezidenční budova v centru Prahy

Nabízíme pronájem budovy na jednom z nejprestižnějších míst v centru Prahy. K dispozici je 6 pater o celkové ploše 4000m². Druhé až čtvrté nadzemní patro je rozděleno na 77 luxusních apartmánů, z toho 39 podkrovních s nádherným výhledem na nejkrásnější část Prahy. V přízemí se nachází 700m² dobře viditelných nebytových prostorů vhodných pro variabilní počet samostatných obchodů, restaurací či jiných služeb, vysoká okna z mnoha stran. Suterén (650m²) je pak vhodný pro music klub, kasino, kabaret apod. Pronajmout je možné pouze celek, s možností podnájmu třetím osobám. Bohužel zde není možné zřídit hotel, přesto jde o investici velice lukrativní, vhodné pro krátkodobé pronájmy apartmánů. Předpokládaná měsíční tržba 6,5 až 9 milionů. Měsíční nájem celé budovy je 4.200.000,– Kč + dph. Podrobnější informace včetně adresy a plánků je možné získat u makléře. HomeSweetHome doporučuje!!!!!!!

Staré Město, Praha 1 - Staré Město (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
4 200 000 Kč
za měsíc
ID nabídky11091
AdresaStaré Město, Praha 1 - Staré Město (Okres Hlavní město Praha)
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater5
Užitná plocha4 000 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Miroslav Slávik

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter