Tato nemovitost není dostupná

Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ.

Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ. Luxusný rodinný dům 5+1 se zahradou a terasou, novostavba. Praha-západ.

Nabízíme k dlohodobému pronájmu krásný rodinný domek na Praze- západ v obci Chýně. Jedná se o velkoryse řešenou novostavbu z roku 2007. K dispozici jsou 4 ložnice a obývací pokoj, dále dvě komory(5 a 25m²), samozřejmostí v takovém domě jsou dvě koupelny s vanou i masážním sprchovým koutem. 2× WC. Velmi příjemné je posezení na balkóně, rozlehlé terase a nebo na zahradě. Dům je vybaven topením zabudovaným v podlahách. Vysokorychlostní upc internet je po domě rozveden pomocí mikrovlnného připojení a tak se s notebookem připojíte klidně na zahradě. Pro auto je připravena garáž. Dostupnost do Prahy je vynikající jak autem tak pomocí mhd. Zastávka autobusu je necelých 5 min od domu. Obec Chýně je vzdálená cca. 6 km o Zličína. Velmi vhodné bydlení pro rodinu !

Občanská vybavenost

dopravní spojení 6km od Zličína, 13 min busem 347

Vytápění

ústřední topení podlahové + kotel

Telekomunikace

telefon
50.057485
14.218929
Točivá, Chýně, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca 4000.-
ID nabídky10982
AdresaTočivá, Chýně
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha176 m²
Plocha pozemku250 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter