Tato nemovitost není dostupná

Krásný kompletně zařízený byt 3+1 po luxusní rekonstrukci, Vinohrady, možnost pronájmu i na 6 měsíců

Krásný kompletně zařízený byt 3+1 po luxusní rekonstrukci, Vinohrady, možnost pronájmu i na 6 měsíců Krásný kompletně zařízený byt 3+1 po luxusní rekonstrukci, Vinohrady, možnost pronájmu i na 6 měsíců Krásný kompletně zařízený byt 3+1 po luxusní rekonstrukci, Vinohrady, možnost pronájmu i na 6 měsíců Krásný kompletně zařízený byt 3+1 po luxusní rekonstrukci, Vinohrady, možnost pronájmu i na 6 měsíců Krásný kompletně zařízený byt 3+1 po luxusní rekonstrukci, Vinohrady, možnost pronájmu i na 6 měsíců Krásný kompletně zařízený byt 3+1 po luxusní rekonstrukci, Vinohrady, možnost pronájmu i na 6 měsíců Krásný kompletně zařízený byt 3+1 po luxusní rekonstrukci, Vinohrady, možnost pronájmu i na 6 měsíců Krásný kompletně zařízený byt 3+1 po luxusní rekonstrukci, Vinohrady, možnost pronájmu i na 6 měsíců Krásný kompletně zařízený byt 3+1 po luxusní rekonstrukci, Vinohrady, možnost pronájmu i na 6 měsíců Krásný kompletně zařízený byt 3+1 po luxusní rekonstrukci, Vinohrady, možnost pronájmu i na 6 měsíců Krásný kompletně zařízený byt 3+1 po luxusní rekonstrukci, Vinohrady, možnost pronájmu i na 6 měsíců Krásný kompletně zařízený byt 3+1 po luxusní rekonstrukci, Vinohrady, možnost pronájmu i na 6 měsíců Krásný kompletně zařízený byt 3+1 po luxusní rekonstrukci, Vinohrady, možnost pronájmu i na 6 měsíců

Nabízíme k pronájmu opravdu velice hezký byt 3+1 o rozloze 106 m2. Tento byt je po kompletní luxusní rekostrukci a nachází se ve třetím patře cihlového domu s výtahem, dům je rohový a velmi světlý. Byt se skládá z dvou ložnic, obývacího pokoje s rohovými okny a krásným výhledem, kuchyně s jídelním prostorem, prostorné haly s vestavěnými skříněmi, koupelny a oddělené toalety. Zařízen je postelemi, pohovkou, stolem a kuchyňskými spotřebiči. V blízkosti domu je autobusová a tramvajová zastávka, dále je v blízkosti stanice metra – Muzeum. Vzhledem k lokalitě, ve které se byt nachází, je zaručena veškerá občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. Také je zde možnost krátkodobějšího pronájmu na 6 měsíců.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus, tram, metro
50.079576
14.436089
Balbínova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.
ID nabídky10965
AdresaBalbínova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha106 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter